Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Kołobrzeg Budzistowo - Ośrodek Jazdy Konnej

78-100 Kołobrzeg Budzistowo

(94) 354-37-54, 606-450-889, 602-757-869

Malowniczy Ośrodek Jazdy Konnej w najstarszej dzielnicy Kołobrzegu nad rzeką Parsętą. W okolicy piękne lasy do wspaniałych jazd w terenie. Posiadamy krytą ujeżdżalnię na której można ćwiczyć jazdę konną bez względu na warunki atmosferyczne. Doskonale wyszkolona kadra instruktorów jazdy konnej. Posiadamy pokoje gościnne o wysokim standardzie w dobrej cenie (pokoje z łazienkami). 20 koni czeka na Państwa. Serdecznie zapraszamy

Kołobrzeg Budzistowo - Ośrodek Jazdy Konnej